O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe „Matthias” istnieje od 1989 roku. Od początku działalności Firma specjalizowała się w dystrybucji produktów spożywczych i była jednym z pierwszych importerów takich produktów jak Van Melle, Podravka, Master Foods, Stollwerck, Leaf.

Kierunek rozwoju firmy jest jasno określony i ściśle związany z handlem hurtowym i detalicznym w powiązaniu z kapitałem polskim, w tym celu firma przyłączyła się w 2000 roku do grupy dystrybucyjnej MPT Centrum.

Firma posiada własną flotę transportowa oraz nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 15 tys. m2 z magazynami wysokiego składowania. Nad sprawną i efektywną obsługą naszych partnerów handlowych opiekę sprawują doświadczeni pracownicy wspomagani przez nowoczesny system informatyczny. Dla podniesienia jakości naszych usług ciągle analizujemy rynek, szybko reagując na zmiany, jakie na nim zachodzą, wprowadzamy nowe formy i techniki sprzedaży oraz rozszerzamy ofertę towarową o nowe produkty. Obecnie mamy w ofercie 8000 produktów 120 producentów polskich i zagranicznych. Od bardzo wielu lat współpracujemy z takimi koncernami jak: Kraft, Wrigley, Wedel, Perfetti Van Melle, Ferrero, Nestle, które uważają nas za godnych zaufania i solidnych partnerów tworzących od bardzo wielu lat nowoczesny model handlu.

Najnowsza gazetka

MATTHIAS Sp. z. o. o.

ul. Marynarki Polskiej 98

80-557 Gdańsk

tel. 58 343-15-09

tel. 58 343-29-28

fax: 58 342-16-15

kontakt@matthias.pl